Teknoloji
Giriş Tarihi : 04-09-2021 18:22   Güncelleme : 04-09-2021 18:22

3. Sanayiye Uygulanabilir Öğrenci Projeleri Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

AOSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SÜTCÜ: “ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK” Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (AOSB) ile Çukurova Üniversitesi (Ç

3. Sanayiye Uygulanabilir Öğrenci Projeleri Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

AOSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SÜTCÜ: “ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (AOSB) ile Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü) AOSB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından YÖK Eğitim Desteği kapsamında ortaklaşa düzenlenen “3. Sanayiye Uygulanabilir Öğrenci Projeleri Yarışması” ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreninde konuşan AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, AOSB olarak Yüksekokulun her türlü ihtiyacına destek olduklarını, okulun akademik kadrosu ve modern altyapısıyla güçlü bir temel eğitim imkân sunduğunu ve sanayicilerin de aranan eleman ihtiyacını önemli ölçüde giderdiğine vurgu yaptı.

Bu yıl 3.’sü düzenlenen proje yarışmasının ödül töreni AOSB Seyhan Salonu’nda pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi. Törene AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, AOSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü Ersin Akpınar, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Prof.