Teknoloji
Giriş Tarihi : 01-07-2021 05:50   Güncelleme : 01-07-2021 05:50

AOSB 15. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nin 15’nci Olağan Genel Kurulu, pandemi önlemleri kapsamında, maske mesafe ve hijyen kurallarıyla gerçekleştirildi

AOSB 15. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nin 15’nci Olağan Genel Kurulu, pandemi önlemleri kapsamında, maske mesafe ve hijyen kurallarıyla gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, geniş bir katılımla gerçekleşen genel kurulda; yatırımların kalitesini ve çeşitliliğini artırarak; iddiasını, yaptığı üretim ve yatırım gücüyle ortaya koyan bir OSB olma yolunda istikrarlı adımlarla ilerlediklerini ifade etti. Sanayicinin halinden anlayan hizmet politikasıyla hareket ettiklerinin altını çizen Sütcü,  AOSB’de önümüzdeki 30 yıl su sıkıntısı yaşanmayacağının da müjdesini verdi.

AOSB Seyhan Salonu’nda       gerçekleştirilen 15. Olağan Genel Kurul’una, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Remzi Özdoğan, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ile; başta sanayiciler olmak üzere, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Başkan Vekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara, Salahattin Onatça, Nedim Büyüknacar, Denetim Kurulu Üyeleri Hilal Atilla Aksöz, Mustafa Fidan ve AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar katıldı.