Teknoloji
Giriş Tarihi : 09-08-2021 22:32   Güncelleme : 09-08-2021 22:32

AOSB’de “Yönetimde Hedef Odaklılık ve Farkındalık Geliştirme” Eğitimi

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü tarafından AOSB Akademi eğitimleri kapsamında, “Yönetimde Hedef Odaklılık ve Farkındalık Geliştirme” konulu eğitim online olarak verildi

AOSB’de “Yönetimde Hedef Odaklılık ve Farkındalık Geliştirme” Eğitimi

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü tarafından AOSB Akademi eğitimleri kapsamında, “Yönetimde Hedef Odaklılık ve Farkındalık Geliştirme” konulu eğitim online olarak verildi.

Dr. Atilla Kopar tarafından sunulan eğitim; “Yönetimde Hedef Odaklılık, Toplam Performans Yönetiminde Etki-Tepki, Yönetsel Araçların Kullanımında Kademelere Göre Farklılıklar, Hiyerarşik İlişkilerde Tolerans Alanları ve Kırmızı Alanların Belirlenmesi, Yönetim Kademesinde Uygulanan Farklı Yönetim Tarzları ve Performansa Yansımaları, Çatışma ve Organizasyon Kurumsal Çatışma Kaynakları, Kurumsal Çatışmalarda Çözüm Yaklaşımları Çatışmaların Pozitif ve Negatif Etkileri, Çatışmalarla Başa Çıkma Stratejileri ile  Yönetim Farkındalığının Uygulamaya ve Sonuca Dönüşmesi” konu başlıklarında gerçekleşti.

Pandemi önlemleri kapsamında çevrimiçi ortamda gerçekleşen eğitimin ardından Dr. Atilla Kopar, katılımcıların sorularını yanıtladı.