Teknoloji
Giriş Tarihi : 01-07-2021 05:51   Güncelleme : 01-07-2021 05:51

AOSB’den mega projeler

Ülke ekonomisine üretim gücüyle güç katan, istihdam kapasitesiyle Adana’nın işgücü ihtiyacını önemli ölçüde sırtlayan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB), yoğun bir katılımla gerçekleştirdiği 15’nci Olağan Genel Kurul’a projeleriyle damga vurdu

AOSB’den mega projeler

Ülke ekonomisine üretim gücüyle güç katan, istihdam kapasitesiyle Adana’nın işgücü ihtiyacını önemli ölçüde sırtlayan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB), yoğun bir katılımla gerçekleştirdiği 15’nci Olağan Genel Kurul’a projeleriyle damga vurdu. Kurulda, AOSB sınırları içine yapılması planlanan Otel Projesi’nden, Yeşil OSB vizyonuyla hayata geçirilen GES Projesine kadar 10’u aşkın planlanan, devam eden ve tamamlanan projelerin detayları paylaşıldı.

Birbirinden önemli projelere imza atarak sanayicilere her alanda kapsamlı ve kaliteli hizmet sunan AOSB’de her geçen gün projelere bir yenisi daha ekleniyor. Yoğun bir katılımla gerçekleşen 15. Olağan Genel Kurul’da hedeflenen, devam eden ve planlanan projelerin müjdelerini paylaşan AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Kuluçka Merkezi’nden Otel Projesine, TAG Projesi’nden GES Projesine kadar sanayicilere sunulan hizmetin kapsamını geliştirecek birçok projeyi hazırlanan kapsamlı bir görsel sunum eşliğinde katılımcılarla paylaştı.

AOSB Seyhan Salonu’nda       gerçekleştirilen 15. Olağan Genel Kurul’una, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Remzi Özdoğan, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ile; başta sanayiciler olmak üzere, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Başkan Vekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara, Salahattin Onatça, Nedim Büyüknacar, Denetim Kurulu Üyeleri Hilal Atilla Aksöz, Mustafa Fidan ve AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar katıldı.