Teknoloji
Giriş Tarihi : 11-06-2021 04:09   Güncelleme : 11-06-2021 04:09

AOSB’DEN ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNİ GÜÇLENDİRECEK PROJE

AOSB’DEN ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNİ GÜÇLENDİRECEK PROJE  AOSB BİR İLKE İMZA ATTI: BÖLGE İÇİNDE TAM DONANIMLI POLİKLİNİKLER KURULACAK Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) ve Çukurova Üniversitesi (Ç

AOSB’DEN ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNİ GÜÇLENDİRECEK PROJE

AOSB’DEN ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNİ GÜÇLENDİRECEK PROJE 

AOSB BİR İLKE İMZA ATTI: BÖLGE İÇİNDE TAM DONANIMLI POLİKLİNİKLER KURULACAK

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) ve Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü) işbirliği ile bölgedeki sanayicilere ve yaklaşık 40 bin çalışana hizmet vermek üzere kurulacak polikliniklere ve acil servise ilişkin protokol dün Ç.Ü. ev sahipliğinde, Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel ile AOSB Başkanı Bekir Sütcü tarafından imzalandı. Mimari tasarımı AOSB Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje kapsamında 7/24 acil sağlık hizmetinin yanı sıra birçok farklı branşta poliklinik hizmeti sunulacak.

Türkiye genelindeki Organize Sanayi Bölgelerinde verilen hizmetlere rol model olan ve ilkleri başlatan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB), bölge içindeki sanayici ve çalışanları için poliklinik hizmeti verilecek. Açılacak polikliniklere  ilişkin protokol, göreve geldiği ilk günden itibaren yaptığı başarılı atılımlarla Çukurova Üniversitesi adına fark yaratan Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof.