Ekonomi
Giriş Tarihi : 08-12-2021 10:19   Güncelleme : 08-12-2021 10:19

Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Adem DİNÇ İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Adem DİNÇ İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Adem DİNÇ İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

​Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürü Adem DİNÇ, Bakanlığın Adana’daki kurum ve kuruluşlarında incelemelerde bulundu.

Adana temasları çerçevesinde ilk olarak Adana Valisi Süleyman ELBAN’ı ziyaret eden Personel Genel Müdürü DİNÇ, Bakanlığın Adana’daki çalışmaları ile ilgili Vali ELBAN’la görüş alışverişinde bulundu.  Daha sonra Adana İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne gelen DİNÇ, İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali TEKİN’den kurum ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. İl Müdürü TEKİN, Adana’nın tarım kenti olduğunu ve coğrafi olarak en uzak ilçesinin 250 kilometre uzaklıkta bulunduğunu belirterek, her ilçede yeteri kadar personel bulundurmaya ve hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi. İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri ile de bir araya gelen DİNÇ, Bakanlığın personel stratejisi ile yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha sonra Şube ve İlçe Müdürlerinin görüşleri ve önerilerini dinleyen DİNÇ, teknisyen, tekniker, işçi, memur gibi yardımcı eleman sıkıntısının farkında olduklarını ve bu konuda Cumhurbaşkanlığı ile sürekli temasta bulunduklarını ifade etti. Daha sonra Genel Müdür DİNÇ’e kurumu gezdiren İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali TEKİN, ziyaretin anısına bir de el dokuması kilim hediye etti. Genel Müdür DİNÇ ise Bakanlık tarafından hazırlanan Mevzuatlar El Kitabı setini İl Müdürü TEKİN’e takdim etti.

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürü Adem DİNÇ daha sonra Adana Zirai Üretim İşletmesi Tarımsal Yayım ve Hizmet İçi Eğitim Müdürlüğü, Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Adana Gıda Kontrol Laboratuar Müdürlüğü, DSİ Bölge Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar 7. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum müdürlerinden bilgi aldı. Genel Müdür DİNÇ’e ziyaretleri sırasında İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali TEKİN de eşlik etti. Genel Müdür DİNÇ, ziyaretleri sonunda Adana’ki kurumları yakından tanıma imkanı bulduğunu belirterek, davetlerinden dolayı İl Müdürü TEKİN’e teşekkür etti.