Gündem
Giriş Tarihi : 20-10-2021 01:18   Güncelleme : 20-10-2021 01:18

– BAŞKAN ERDEM MUHTARLARI MAKAMINDA AĞIRLADI

– BAŞKAN ERDEM MUHTARLARI MAKAMINDA AĞIRLADI

– BAŞKAN ERDEM MUHTARLARI MAKAMINDA AĞIRLADI
Açıklama:

BAŞKAN ERDEM, MUHTARLAR GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI

 

– BAŞKAN ERDEM MUHTARLARI MAKAMINDA AĞIRLADI

 

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldi.

 

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunma törenine Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa Süren, Muhtarlar Dernek Başkanı Eren Ulaş, Şehit ve Gazi Aileler Dernek Başkanı Ayşe Muhacir, İyi Parti Genel İdari Kurulu Üyesi Gül Paksoy, STK lar ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti.

 

 

Başkan Erdem, Ceyhan Muhtarlar Derneği Başkanı Eren Ulaş’ı makamında ziyaret ederek derneklerinin çalışmaları hakkında  bilgi aldı, ardından Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz tarafından düzenlenen yemekte muhtarlarla bir arada oldu.

 

 

Muhtarlar Dernek Başkanı Eren Ulaş ve Muhtarları makamında ağırlayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Mahallelerimizin ihtiyaçlarının belirlenmesinde en büyük yardımcılarımız olan muhtarlarımızla kurduğumuz bağ, gerçekleştirdiğimiz hizmetleri çok daha değerli kılmaktadır. Mesai  ve yol arkadaşı olarak gördüğümüz, her mahallemiz ile ilgili ayrı ayrı projeler üretip, eksiklikleri ortak akıl yürüterek tespit ettiğimiz, hep birlikte aynı emek ve sabır ile çalıştığımız Muhtarlarımızın, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.