Gündem
Giriş Tarihi : 09-11-2021 23:04   Güncelleme : 09-11-2021 23:04

CEYHAN’DA ÇÖP KONTEYNERLARI YENİLENİYOR

CEYHAN’DA ÇÖP KONTEYNERLARI YENİLENİYOR

CEYHAN’DA ÇÖP KONTEYNERLARI YENİLENİYOR
Açıklama:

CEYHAN’DA ÇÖP KONTEYNERLARI YENİLENİYOR

 

 

Ceyhan Belediyesi, ilçe genelinde uzun süredir kullanımda olan eski ve aşınmış çöp konteynerlerini yenileri ile değiştiriyor.

 

 

Vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetler üzerine ilçede tarama yapıldı. İlçe genelinde eskimiş, yıpranmış ve değişmesi gereken konteynerler tespit edildi. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in talimatı ile gerekli çalışmalar başlatılarak 500 adet çöp konteynerından 120 adeti Ceyhan’a getirildi.Temizlik İşleri Müdürlüğü  Ekipleri ilçe genelinde yoğun bir çalışma başlatarak  yeni çöp konteynerlarını Ceyhan’daki eski çöp konteynerları ile değiştirecek.

 

 

“Temiz Ve Yaşanabilir Bir Ceyhan İçin”

 

Çeşitli nedenlerle zarar görmüş,  çevreye koku yayan ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerleri yeni konteynerler ile değiştiriliyor. Daha temiz bir Ceyhan için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Amacımız temiz bir Ceyhan oluşturmak ve halk sağlığını en iyi şekilde korumaktır. Yeni çöp konteynerlarımızdan elimize ulaşan 120 adeti şehrimizin çeşitli bölgelerine koyarak eskileri ile değiştireceğiz. Her gün temizlik ekiplerimiz düzenli olarak çöpleri toplamaktadır. İlçemiz her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Bizlerde üzerimize düşen sorumluluk gereği tertemiz bir Ceyhan hedefiyle çıktığımız bu hizmet yolunda durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz ”dedi.