Teknoloji
Giriş Tarihi : 17-08-2021 01:52   Güncelleme : 17-08-2021 01:52

ELEKTROMEKANİK KÜMELENME 2. İstişare Toplantısı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Proje Destek Ofisi bünyesinde Elektromekanik Kümelenme 2

ELEKTROMEKANİK KÜMELENME 2. İstişare Toplantısı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Proje Destek Ofisi bünyesinde Elektromekanik Kümelenme 2. İstişare toplantısı 3 oturumda Proje Destek Ofisi Toplantı Salonunda gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Proje Destek Ofisi Koordinatörü  Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen, Proje Uzmanı Esin Sevgi, Enerji Verimliliği Uzmanı Esat İçen , Proje Uzman Yardımcısı Gamze Gülen ve Elektromekanik Kümelenme bünyesinde bulunan firmalar katılım sağlamıştır.

Ağustos ayının son haftası yapılması düşünülen Ankara Resmi Kurum ve Kuruluş ziyareti öncesi düzenlenen bu toplantıda,

Firmaların bakanlıklardan talepleri, Üretim ve ihracat konusunda yaşadıkları problemler ve bu problemlerin çözümleri için alınacak aksiyonlar, Firmaların nitelikli personel ihtiyacı, Firmalar arası işbirliklerinin önemi , Ar-Ge projelerinin önemi ve destek kapsamları konularında istişarelerde bulunulmuştur.

Proje Destek Ofisi Koordinatörü  Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen toplantı oturumlarına katılım sağlayan  firmalar ile görüşmeleri sonucunda, Proje Destek Ofisi’nin verebileceği destekleri tekrar hatırlatarak, firma sorunlarını en aza indirgemek adına desteğe her zaman açık olduğunu ve bu tip toplantıların belli aralıklarla tekrarlanarak  firmaların iletişiminin arttırılarak, işbirliklerinin de fazlalaşacağını belirtmiştir.