Gündem
Giriş Tarihi : 12-10-2021 16:42   Güncelleme : 12-10-2021 16:42

LEZZET FESTİVALİNDE KADIN ELİ LEZZET ŞÖLENİ

LEZZET FESTİVALİNDE KADIN ELİ LEZZET ŞÖLENİ

LEZZET FESTİVALİNDE KADIN ELİ LEZZET ŞÖLENİ
Açıklama:

LEZZET FESTİVALİNDE KADIN ELİ LEZZET ŞÖLENİ

 

– ADANA LEZZET FESTİVALİNDE CEYHAN BELEDİYESİ EN GÖZDE YERİNİ ALDI

 

Coğrafya Lezzettir temasıyla bu yıl kapılarını açan 5. Uluslararası Adana Lezzet Festivalinde “Kadın Eli Lezzetleri” ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başardı.

 

Uluslararası Adana Lezzet Festivalinde, Ceyhan Belediyesi “Yerel Lezzetler” misafirlerin yoğun ilgisini çekti. Dünyanın dört bir tarafından gelen katılımcıların, şeflerin bizzat uğrak yeri olduğu Adana’da bu yıl da yoğun ilgi ile karşılandı. Ceyhan Belediyesinin kurmuş olduğu stantta vatandaşları güzel bir şekilde ağırladıklarını söyleyen Başkan Erdem; ” Vatandaşlarımız Ceyhan’ımızın birbirinden güzel lezzetlerini tatma fırsatı buldular” dedi.

 

“Önümüzdeki yıl aynı coşku ile buradayız”

 

Katılımcılarla tek tek ilgilenen Ceyhan Belediye Başkanı Erdem;” 5. Uluslararası Adana Lezzet Festivalinde Ceyhan Belediyesi olarak en gözde yerde yerimizi aldık. Vatandaşlarımıza Ceyhan’ımızın en önde gelen yemeklerini tatma fırsatı buldular. Oyunlarla, halaylar eğlenceli bir üç gün geçirdik. Her yıl daha da güzel geçmesini temenni eder, festivalde emeği geçen belediyelerimize ve odalarımız başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarımıza, basınımıza ve şehrimizdeki gastronomi dünyasına hizmet eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.