Teknoloji
Giriş Tarihi : 26-06-2021 05:27   Güncelleme : 26-06-2021 05:27

Sanayi Odaklı Ar-Ge ve İnovasyon Proje Yarışması’nın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sanayiye ve bilime katkıda bulunan, bölge ve ülke ekonomisine ivme kazandıracak yeni fikirlere fırsat sunan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü’nün ulusal çapta ilk kez düzenlediği “Sanayi Odaklı AR-GE ve İnovasyon Proje Yarışması” ödülleri, gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu

Sanayi Odaklı Ar-Ge ve İnovasyon Proje Yarışması’nın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sanayiye ve bilime katkıda bulunan, bölge ve ülke ekonomisine ivme kazandıracak yeni fikirlere fırsat sunan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü’nün ulusal çapta ilk kez düzenlediği “Sanayi Odaklı AR-GE ve İnovasyon Proje Yarışması” ödülleri, gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, “Bu yarışma ile bizler; yeni teknoloji ve metotları sanayimize kazandırmak, Ar-Ge ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırmak, üniversite-sanayi iş birliğini güçlendirmek, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarında yeni ortaklıkları başlatmak için önemli bir adım attık, emek veren herkese teşekkür eder, kazananları tebrik ederim” dedi.

AOSB Seyhan Salonu’nda düzenlenen ödül törenine; Adana Valisi Süleyman Elban’ı vekaleten Vali Yardımcısı Muzaffer Şahiner ve Zafer Öz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı  Zeydan Karalar, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (ATÜ) Rektörü Prof.